Szkoła

Konkursy przedmiotowe 2018/2019


    Notice: Undefined property: ContentViewCategory::$print in /home/serwkomp/ftp/zpo.zakliczyn.pl/templates/school/html/com_content/category/blog_item.php on line 32
Nadrzędna kategoria: Osiągnięcia Kategoria: Konkursy przedmiotowe

 

Konkursy przedmiotowe 2018/2019


Konkurs fotograficzny

W czerwcu ogłoszono wyniki konkursu fotograficznego "Fotoprzyroda- Jesień,Zima, Wiosna".

Laureatami zostali: Michał Suder- kl.III, Milena Kominiak- kl.III, Albert Konarski- kl.Ia

 


 Olimpiada Ogólnopolska z języka angielskiego "Olimpus"

W maju otrzymaliśmy wyniki olimpiady z języka angielskiego w której brali udział uczniowie z klasy IV i V.

Wyniki olimpiady:

III miejsce- laureat- Oskar Kapuściński- kl.IVb

III miejsce- laureat- Bartosz Podgórski-kl.Vb

XV miejsce-laureatka-Hanna Ławniczek- kl.IVb


 Krakowska Matematyka

17 maja odbył się konkurs matematyczny dla uczniów klas IV-VI szkół podstawowych województwa małopolskiego. 

Finalistą konkursu został Bartosz Podgórski z klasy Vb.

 


Gminny Konkurs Ortograficzny

W maju odbył się konkurs ortograficzny. 

Tytuł Mistrza Ortografii w kategorii klas IV-VI otrzymał Adam Suder z klasy IVb, a w kategorii klas VII-VIII i Gimnazjum otrzymała Karolina Ochel z klasy VIII.

 


Gminny Konkurs Recytatorski

W maju odbył się konkurs recytatorski "Wywiedzione ze słowa".

Uczniowie z naszej szkoły zajęli następujące miejsca:

I miejsce- Zuzanna Hajdus- kl.Vb

II miejsce- Roksana Krawczyk-kl.IVb


Gminny Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej

W maju 2019 roku drużyna uczniów z klasy VI zajęła I miejsce w konkursie wiedzy o Unii Europejskiej. 

W składzie: Karina Panuś, Lena Pułtorak, Nikola Żmudzka, Patryk Matoga, Tobiasz Burkat

 


Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Środowisku i Ekologii

W maju miał miejsce konkurs wiedzy o środowisku i ekologii. 

Wyniki konkursu:

III miejsce- Walentyna Krawiec- kl.VI

V miejsce-Anita Michalik- kl.VII


Konkurs wiedzy o krajach anglojęzycznych i niemieckojęzycznych

15 marca odbył się konkurs wiedzy na temat krajów niemiecko i anglojęzycznych, który realizowany był w ramach innowacji pedagogicznej pt. "Z językami obcymi w świat". 

W konkursie wzięło udział 15 uczniów z klas VII i VIII, którzy musieli wykazać się wiedzą z zakresu kultury, obyczajów oraz geografii poszczególnych krajów. 

Wyniki konkursu:

I miejsce-Julia Kasprzyk-kl.VIII

II miejsce- Karolina Ochel- kl.VIII

III miejsce- Wiktoria Dudzik- kl.VIII 


 Konkurs "Łowcy Talentów- English Ace"

W marcu uczniowie klasy VII i VIII wzięli udział w konkursie ogólnopolskim z języka angielskiego.

Wyniki przedstawiają się nastepująco:

Beniamin Wójtowicz- kl.VIII- dyplom uznania za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w klasach ósmych oraz zajęcie II miejsca w województwie małopolskim. 

Wiktoria Dudzik -kl.VIII- dyplom uznania za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w klasach ósmych oraz V miejsce w województwie małopolskim.

Kacper Półtorak-kl.VII- dyplom uznania za wysoki wynik w klasach siódmych

 


Konkurs gminny- "I Ty możesz walczyć ze smogiem"

Konkurs związany jest z realizacją projektu: ”Poprawa jakości powietrza w Gminie Siepraw poprzez wymianę niskosprawnych palenisk na piece gazowe” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa małopolskiego na lata 2014-2018.

Komisja konkursowa przyznała nagrody w poszczególnych kategoriach, określonych w regulaminie Konkursu:

Klasa I - III miejsce 

Klasa II- III miejsce

Klasa III- I miejsce

Klasa IV- III miejsce

Klasa V- II miejsce

Klasa VI-III miejsce

Klasa VII- wyróżnienie

Klasa VIII- I miejsce

Szkoła otrzymała nagrodę za zaangażowanie oraz udział.

.


 Konkurs plastyczny- "Ozdoba świąteczna" 

17 grudnia został rozstrzygnięty konkurs na najpiękniejszą ozdobę choinkową.

Wyniki konkursu:

I miejsce- Zofia Szarek-kl.III, Karolina Półtorak-kl.II

II miejsce- Szymon Nowak-kl.III, Mikołaj Żelazny-kl.II

III miejsce- Mateusz Nowak-kl.Ia, Julian Feluś-kl.Ib

Wyróżnienie:

Milena Kominiak-kl.III

Mateusz Szlachta- kl.Ib

Bartosz Ślusarczyk-kl.Ia 

Emilia Michalik- kl.II

 


 

Gminny Konkurs Plastyczny- "Mój czworonożny przyjaciel"

W konkursie wzięło udział 12 uczniów. 

Nagrody otrzymały:

I miejsce- Dominika Panuś- kl.Va (praca indywidualna)

W kategorii praca przestrzenna:

I miejsce- Klara Balińska, Małgorzata Kubacka- kl.Va

I miejsce- Wiktoria Suder, Dominika Panus- kl.Va

 


Konkurs Promujący Czytelnictwo

Biblioteka szkolna zorganizowała przedświąteczny konkurs, którego celem była promocja czytelnictwa. 

Zadaniem dzieci było przeczytanie książki oraz na podstawie tej lektury należało rozwiązać krzyżówkę. 

Nagrodzeni zostali:

Jakub Śliwa-kl.II

Natalia Piotrowicz- kl.IVb

Hanna Ławniczek-kl.IVb 

 


Konkurs plastyczny "Mowa Bajek"

1 grudnia w siedzibie Oddziału Polskiego Związku Logopedów wręczono nagrody za udział w konkursie plastycznym "Mowa Bajek".

W konkursie wzięło udział prawie 100 uczestników województwa podkarpackiego i małopolskiego. 

Nasze uczennice otrzymały nagrody:

II miejsce- Joanna Jaśkowiec- kl.II

Wyróżnienie- Amelia Knapik-kl.Va 


XV Przegląd Pieśni Patriotycznej i Żołnierskiej

23 listopada Chór Szkolny wziął udział w Przeglądzie Pieśni Patriotycznych i Żołnierskich w Głogoczowie.

Uczniowie zdobyli I nagrodę. 

 


Gminny Konkurs Plastyczny- "Niska emisja wychodzi z komina"

 Konkursu plastyczny „Niska emisja - wychodzi z komina” realizowany był w ramach projektu  „Poprawa jakości powietrza w Gminie Siepraw poprzez wymianę niskosprawnych palenisk na wysokosprawne piece na paliwa stałe”, współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014 – 2020.


Głównym kryterium oceny prac przez komisje konkursową, było samodzielność wykonania prac oraz oryginalne przedstawienie tematu.

Klasy I-III

II miejsce: Julian Feluś-kl.I

III miejsce: Nadia Czajczyk- kl.I

Wyróżnienie:

Gabriel Wojtycza-kl.I

Weronika Ślusarczyk - kl.I

Klasy VII -VIII

II miejsce: Patrycja Rybka -kl.VII

III miejsce: Patrycja Kosałka - kl.VII 


Konkurs "Bajkowa Postać"

5 listopada rozstrzygnięto konkurs na najlepiej przebranego ucznia za ulubioną postać bajkową. 

 W kategorii klas 1-3:

I miejsce- Julia Murzyn-kl.Ia

II miejsce- Piotr Płachta-kl.II oraz Mateusz Szlachta- kl.I

III miejsce- Natalia Piwowarczyk-kl.I

W kategorii klas 4-8:

I miejsce-Oliwia Cygan-kl.VIII

II miejsce- Beniamin Wójtowicz-kl.VIII

III miejsce- Przemysław Wiechniak-kl.Va

 


Małopolski Konkurs z Fizyki

Etap szkolny miał miejsce 29 paździenika. 

Do etapu rejonowego dostała się:

Julia Kasprzyk- kl.VIII

 


Małopolski Konkurs Matematyczny 

25 października odbył się etap szkolny. 

Do etapu rejonowego zakwalifikowała się:

Karolina Ochel-kl.VIII

 


Małopolski Konkurs Języka Angielskiego

18 października 2018 odbył się etap szkolny Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego.

Do etapu rejonowego zakwalifikowała się:

Karolina Ochel- kl.VIII

 


Konkurs plastyczno-językowy- "Słynne budowle europejskie"

12 października został rozstrzygnięty konkurs zorganizowany z okazji Europejskiego Dnia Języków Obcych pt. "Słynne budowle europejskie". Celem konkursu było rozbudzenie zainteresowania dziedzictwem architektonicznym Europy i popularyzacja języka angielskiego. Uczniowie wykonali prace plastyczne, albumy oraz makiety słynnych budowli europejskich oraz podali kilka ciekawostek na ich temat w języku angielskim.

Wyniki przedstawiają się następująco:

I miejsce- Martyna Łazarczyk- kl.IVb, Szymon Skoczylas- kl.Va

II miejsce- Dominika Panuś - kl. Va, Natalia Cygan- kl.IVb

III miejsce- Kacper Włodarczyk- kl.Vb, Hanna Ławniczek- kl.IVb

 


 Małopolski Konkurs Geograficzny

11 października odbył się Małopolski Konkurs Geograficzny. W konkursie wzięło udział 5 uczniów z klasy VII i VIII. 

Do etapu rejonowego dostały się:

Julia Kasprzyk-kl.VIII

Karolina Ochel-kl.VIII

Wiktoria Dudzik-kl.VIII

Zawody sportowe 2018/2019


    Notice: Undefined property: ContentViewCategory::$print in /home/serwkomp/ftp/zpo.zakliczyn.pl/templates/school/html/com_content/category/blog_item.php on line 32
Nadrzędna kategoria: Osiągnięcia Kategoria: Zawody sportowe

Zawody sportowe 2018/2019

 


 

Mistrzostwa Gminy Siepraw w Czwórboju LA 

Drużyna chłopców zajęła I miejsce, a drużyna dziewcząt zajeła III miejsce.

 


 

Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku

Uczennice klasy Va Wiktoria Suder i Małgorzata Kubacka zajęły II miejsce w powiecie. 

 


XIX Turniej Piłki Nożnej

Drużyna dziewcząt wzięła udział w Turnieju Piłki Nożnej "Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku".

Zajęła II miejsce.

 


Mistrzostwa Młodzieży Szkolnej w Koszykówce Chłopców i Dziewcząt

Zawody odbyły sie 21 listopada w Sieprawiu. 

Drużyna chłopców zajeła I miejsce, a dziewcząt IV miejsce.

 


Mistrzostwa Młodzieży Szkolnej w Siatkówce

26 października miały miejsce zawody w piłkę siatkową chłopców i dziewcząt.

Dziewczęta- III miejsce

Chłopcy- III miejsce


Drużynowy Tenis Stołowy- etap powiatowy

23 października odbyły się Powiatowe Igrzyska Dzieci w Drużynowym Tenisie Stołowym.

Drużyna chłopców z naszej szkoły zajęła II miejsce.


Drużynowy Tenis Stołowy

W październiku odbyły się Mistrzostwa Gminy Siepraw w Drużynowym Tenisie Stołowym- Igrzyska Dzieci i Młodzieży Szkolnej 

Igrzyska Dzieci

Dziewczęta- III miejsce

Chłopcy- I miejsce

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Dziewczęta- II miejsce 

Chłopcy- I miejsce


 Halowa Piłka Nożna 

15 października miały miejsce Mistrzostwa Gminy Siepraw w Halowej Piłce Nożnej- Igrzyska Młodzieży Szkolnej Chłopców i Dziewcząt. 

Chłopcy- III miejsce

Dziewczęta- I miejsce


 Halowa Piłka Nożna

9 października odbyły się Mistrzostwa Gminy Siepraw w Halowej Piłce Nożnej- Igrzyska Dzieci- Chłopców i Dziewcząt. 

Chłopcy- II miejsce 

Dziewczęta - I miejsce


 Sztafetowe Biegi Przełajowe

1 października miały miejsce Mistrzostwa Gminy Siepraw w Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców i Dziewcząt. 

Dziewczęta - III miejsce

Chłopcy - II miejsce


                                             XXXV Sztafeta Szlakiem Walk Partyzantów AK i BCh 

18 września 2018r odbyła się w Wiśniowej sztafeta w kat. szkoły podstawowe klasy IV-VI oraz kat. szkoły podstawowe klasy VII-VIII i klasy III gimnazjum.

Uczniowie z kl. IV-VI zajęli IV miejsce, a z klas VII-VIIImiejsceVIII.

Wykaz podręczników


    Notice: Undefined property: ContentViewCategory::$print in /home/serwkomp/ftp/zpo.zakliczyn.pl/templates/school/html/com_content/category/blog_item.php on line 32
Nadrzędna kategoria: Szkoła Kategoria: Dla uczniów

Szkolny zestaw programów nauczania w r. sz. 2016/2017

 

 

Szkolny zestaw podręczników w r. sz. 2016/2017

 

 

Podkategorie

  • Dokumenty szkolne
    Liczba artykułów:
    7
  • Osiągnięcia
    Liczba artykułów:
    2
    • Konkursy przedmiotowe

      Konkursy przedmiotowe 2018/2019

       


      Konkurs wiedzy o krajach anglojęzycznych i niemieckojęzycznych

      15 marca odbył się konkurs wiedzy na temat krajów niemiecko i anglojęzycznych, który realizowany był w ramach innowacji pedagogicznej pt. "Z językami obcymi w świat". 

      W konkursie wzięło udział 15 uczniów z klas VII i VIII, którzy musieli wykazać się wiedzą z zakresu kultury, obyczajów oraz geografii poszczególnych krajów. 

      Wyniki konkursu:

      I miejsce-Julia Kasprzyk-kl.VIII

      II miejsce- Karolina Ochel- kl.VIII

      III miejsce- Wiktoria Dudzik- kl.VIII 

       


      Konkurs gminny- "I Ty możesz walczyć ze smogiem"

      Konkurs związany jest z realizacją projektu: ”Poprawa jakości powietrza w Gminie Siepraw poprzez wymianę niskosprawnych palenisk na piece gazowe” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa małopolskiego na lata 2014-2018.

      Komisja konkursowa przyznała nagrody w poszczególnych kategoriach, określonych w regulaminie Konkursu:

      Klasa I - III miejsce 

      Klasa II- III miejsce

      Klasa III- I miejsce

      Klasa IV- III miejsce

      Klasa V- II miejsce

      Klasa VI-III miejsce

      Klasa VII- wyróżnienie

      Klasa VIII- I miejsce

      Szkoła otrzymała nagrodę za zaangażowanie oraz udział.

      .


       Konkurs plastyczny- "Ozdoba świąteczna" 

      17 grudnia został rozstrzygnięty konkurs na najpiękniejszą ozdobę choinkową.

      Wyniki konkursu:

      I miejsce- Zofia Szarek-kl.III, Karolina Półtorak-kl.II

      II miejsce- Szymon Nowak-kl.III, Mikołaj Żelazny-kl.II

      III miejsce- Mateusz Nowak-kl.Ia, Julian Feluś-kl.Ib

      Wyróżnienie:

      Milena Kominiak-kl.III

      Mateusz Szlachta- kl.Ib

      Bartosz Ślusarczyk-kl.Ia 

      Emilia Michalik- kl.II

       


       

      Gminny Konkurs Plastyczny- "Mój czworonożny przyjaciel"

      W konkursie wzięło udział 12 uczniów. 

      Nagrody otrzymały:

      I miejsce- Dominika Panuś- kl.Va (praca indywidualna)

      W kategorii praca przestrzenna:

      I miejsce- Klara Balińska, Małgorzata Kubacka- kl.Va

      I miejsce- Wiktoria Suder, Dominika Panus- kl.Va

       


      Konkurs Promujący Czytelnictwo

      Biblioteka szkolna zorganizowała przedświąteczny konkurs, którego celem była promocja czytelnictwa. 

      Zadaniem dzieci było przeczytanie książki oraz na podstawie tej lektury należało rozwiązać krzyżówkę. 

      Nagrodzeni zostali:

      Jakub Śliwa-kl.II

      Natalia Piotrowicz- kl.IVb

      Hanna Ławniczek-kl.IVb 

       


      Konkurs plastyczny "Mowa Bajek"

      1 grudnia w siedzibie Oddziału Polskiego Związku Logopedów wręczono nagrody za udział w konkursie plastycznym "Mowa Bajek".

      W konkursie wzięło udział prawie 100 uczestników województwa podkarpackiego i małopolskiego. 

      Nasze uczennice otrzymały nagrody:

      II miejsce- Joanna Jaśkowiec- kl.II

      Wyróżnienie- Amelia Knapik-kl.Va 


       

      Gminny Konkurs Plastyczny- "Niska emisja wychodzi z komina"

       Konkursu plastyczny „Niska emisja - wychodzi z komina” realizowany był w ramach projektu  „Poprawa jakości powietrza w Gminie Siepraw poprzez wymianę niskosprawnych palenisk na wysokosprawne piece na paliwa stałe”, współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014 – 2020.


      Głównym kryterium oceny prac przez komisje konkursową, było samodzielność wykonania prac oraz oryginalne przedstawienie tematu.

      Klasy I-III

      II miejsce: Julian Feluś-kl.I

      III miejsce: Nadia Czajczyk- kl.I

      Wyróżnienie:

      Gabriel Wojtycza-kl.I

      Weronika Ślusarczyk - kl.I

      Klasy VII -VIII

      II miejsce: Patrycja Rybka -kl.VII

      III miejsce: Patrycja Kosałka - kl.VII 


      Małopolski Konkurs z Fizyki

      Etap szkolny miał miejsce 29 paździenika. 

      Do etapu rejonowego dostała się:

      Julia Kasprzyk- kl.VIII

       


      Małopolski Konkurs Matematyczny 

      25 października odbył się etap szkolny. 

      Do etapu rejonowego zakwalifikowała się:

      Karolina Ochel-kl.VIII


      Małopolski Konkurs Języka Angielskiego

      18 października 2018 odbył się etap szkolny Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego.

      Do etapu rejonowego zakwalifikowała się:

      Karolina Ochel- kl.VIII

       


      Konkurs plastyczno-językowy- "Słynne budowle europejskie"

      12 października został rozstrzygnięty konkurs zorganizowany z okazji Europejskiego Dnia Języków Obcych pt. "Słynne budowle europejskie". Celem konkursu było rozbudzenie zainteresowania dziedzictwem architektonicznym Europy i popularyzacja języka angielskiego. Uczniowie wykonali prace plastyczne, albumy oraz makiety słynnych budowli europejskich oraz podali kilka ciekawostek na ich temat w języku angielskim.

      Wyniki przedstawiają się następująco:

      I miejsce- Martyna Łazarczyk- kl.IVb, Szymon Skoczylas- kl.Va

      II miejsce- Dominika Panuś - kl. Va, Natalia Cygan- kl.IVb

      III miejsce- Kacper Włodarczyk- kl.Vb, Hanna Ławniczek- kl.IVb

       


       Małopolski Konkurs Geograficzny

      11 października odbył się Małopolski Konkurs Geograficzny. W konkursie wzięło udział 5 uczniów z klasy VII i VIII. 

      Do etapu rejonowego dostały się:

      Julia Kasprzyk-kl.VIII

      Karolina Ochel-kl.VIII

      Wiktoria Dudzik-kl.VIII


      Liczba artykułów:
      1
    • Zawody sportowe

      Zawody sportowe 2018/2019

       

       


      Mistrzostwa Młodzieży Szkolnej w Siatkówce

      26 października miały miejsce zawody w piłkę siatkową chłopców i dziewcząt.

      Dziewczęta- III miejsce

      Chłopcy- III miejsce

       


      Drużynowy Tenis Stołowy- etap powiatowy

      23 października odbyły się Powiatowe Igrzyska Dzieci w Drużynowym Tenisie Stołowym.

      Drużyna chłopców z naszej szkoły zajęła II miejsce.

       


      Drużynowy Tenis Stołowy

      W październiku odbyły się Mistrzostwa Gminy Siepraw w Drużynowym Tenisie Stołowym- Igrzyska Dzieci i Młodzieży Szkolnej 

      Igrzyska Dzieci

      Dziewczęta- III miejsce

      Chłopcy- I miejsce

      Igrzyska Młodzieży Szkolnej

      Dziewczęta- II miejsce 

      Chłopcy- I miejsce


       Halowa Piłka Nożna 

      15 października miały miejsce Mistrzostwa Gminy Siepraw w Halowej Piłce Nożnej- Igrzyska Młodzieży Szkolnej Chłopców i Dziewcząt. 

      Chłopcy- III miejsce

      Dziewczęta- I miejsce

       


       Halowa Piłka Nożna

      9 października odbyły się Mistrzostwa Gminy Siepraw w Halowej Piłce Nożnej- Igrzyska Dzieci- Chłopców i Dziewcząt. 

      Chłopcy- II miejsce 

      Dziewczęta - I miejsce

       


       Sztafetowe Biegi Przełajowe

      1 października miały miejsce Mistrzostwa Gminy Siepraw w Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców i Dziewcząt. 

      Dziewczęta - III miejsce

      Chłopcy - II miejsce

       


                                                                XXXV Sztafeta Szlakiem Walk Partyzantów AK i BCh 

      18 września 2018r odbyła się w Wiśniowej sztafeta w kat. szkoły podstawowe klasy IV-VI oraz kat. szkoły podstawowe klasy VII-VIII i klasy III gimnazjum.

      Uczniowie z kl. IV-VI zajęli IV miejsce, a z klas VII-VIIImiejsceVIII.

      Liczba artykułów:
      1
  • Dla uczniów
    Liczba artykułów:
    5
  • Projekty
    Liczba artykułów:
    1
  • Dla rodziców
    Liczba artykułów:
    1

Zespół Placówek Oświatowych w Zakliczynie
32-406 Zakliczyn, ul. Podgórska 123
tel. +48 12 274-65-17, fax +48 12 274-65-24
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. www: https://zpozakliczyn.pl

gokis siepraw logo kuratoriumbip logo